Muži A, turnaj Radotína: Mníšek- FC Tempo Praha 2:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 24. 02. 2009

V prvním utkání finálové skupiny radotínského turnaje si Tempo poradilo s Mníškem pod Brdy, týmu středočeské I.B třídy. Hlavní zásluhu na výhře měl s chutí a střeleckým apetitem hrající Žalud. Skóre ale otevřel hned v úvodu Komorník, Žalud se pak prosadil ve 25. minutě přehozením ležícího brankáře a v poslední minutě chytrou střelou z šestnáctky.

Hosté korigovali po ukvapené rozehrávce gólmana Flakse na 3:1, Žalud ale svým třetím gólem znuvu vrátil Tempu tříbrankový náskok a Mníšek pak snížil na konečných 2:4 v samotném závěru.

Tempo se v tabulce finálové skupiny posunulo na 4. místo a reálně stále může pomýšlet na celkové vítězství v turnaji.

FK Mníšek pod Brdy - FC Tempo Praha 2:4 (0:3)
Branky Tempa: Žalud 3, Komorník.
Tempo: Kuchař (65. Flaks) - Budák, Valášek, Hlavička, Balun (46. Jakub Hurka) - J.Nechvíla (65. Horna) - Kadlec, Vrba, Komorník (46. Prokop) - Žalud - Rožánek.