Muži A, turnaj Radotína: Štěchovice - FC Tempo Praha 6:4

Autor: Petr Dedek <>, Téma: A muži, Vydáno dne: 02. 03. 2009

Vstup do zápasu se hrubě nepovedl. Po jedné akci přes naši levou stranu a dvou středem jsme v 8. minutě prohrávali 0:3. Naše záloha byla téměř nevyužita a k ohrožení soupeřovy branky jsme se nedostávali. Světlou výjimkou byl odvážný průnik Vrby, který reflexivně zlikvidoval brankář Macho. Soupeř ze středních Čech pokračoval ve famózní produktivitě první půle a dvěma góly po centrech zvýšil až na poločasových 5:0.

Trenér některým hráčům řádně promluvil do duše, prostřídali jsme a začali hrát na dva typické útočníky. Hra se přesunula hlavně před branku Štěchovic a podařilo se převahu i brankově zúročit. Nejprve se před vápnem neukvapil Rožánek, našel Vrbu a ten prudkým centrem na malém vápně nabíhajícího Jakuba Hurku - 1:5. Pak se trochu se štěstím podařilo Rožánkovi zpracovat dlouhý výkop brankáře Kuchaře, aby si následně mazácky poradil s mladým brankářem Štěchovic, který vystřídal v průběhu druhé půle zkušeného Macha - 2:5.

Bohužel rychlonohý útočník Štěchovic stále vydatně zaměstnával naši obranu, při samostatné akci jej zastavil za cenu žluté karty daleko před vápnem až brankář Kuchař. Po chvíli nám nevyšel presink u postranní čáry a přečíslení soupeř ztrestal gólem na 2:6. Pak centroval Horna a opuštěný míč vrátil do branky Dedek - 3:6. Několik dalších možností jsme nevyužili malým důrazem v zakončení a konečnou podobu výsledku dal Žalud v poslední minutě z penalty. To si pěkně řekl pohybem o narážečku od Dedka Vrba a ve vápně byl nedovoleně poslán k zemi.

Štěchovice - FC Tempo Praha 6:4 (5:0)
Branky Tempa: 53. Jakub Hurka, 62. Rožánek, 73. Dedek, 90. Žalud z penalty.
Tempo: Flaks (46. Kuchař) - Budák (46. Jakub Hurka), Valášek, Hlavička, Netušil (46. Horna) - Kadlec, Nechvíla J. (46. Dedek), Vrba, Žalud, Komorník (46. Balun) - Rožánek.