Ml. přípravka C: Pět mušketýrů v Heřmanově Městci

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 04. 03. 2009

Sobotní turnaj v Heřmanově Městci byl provázen již od samého začátku nesnázemi. I přes jarní prázdniny jsme počítali s účastí nejméně 7 hráčů, ale jak se den turnaje blížil, začali nám hráči podléhat nemocím. Takže nakonec nám zbyla jen pětice hráčů. S menším zpožděním nastoupila naše pětka k prvnímu zápasu se Spartou plna odhodlání. Bohužel již v první minutě jsme inkasovali první gól. Ale to našim klukům nevzalo odhodlání. Ale i přes veškerou snahu se podařilo soupeři vstřelit nám další gól. První zápas skončil naší prohrou 0:2.

Do souboje s Hradcem jsme nastoupili s menší obměnou v sestavě. I v tomto zápase kluci předvedli pěkný výkon a konečné skóre 2:2 hovoří za vše. Třetí souboj s Chrudimí připsal na naše konto 3 body. Výsledek utkání 3:1 pro naše kluky.

Při posledním souboji s nejtěžším soupeřem naší skupiny Ravelem Ústí nad Labem byla na našich hráčích znát již značná únava, ale také chuť bojovat. A tak prohra 0:1 nebyla vůbec žádná ostuda.

Po tomto posledním utkání tabulky nás čekal ještě jeden o umístění. Šli jsme do boje o 7. – 8. místo. Těchto posledních 15 minut na hřišti bylo pro náš tým opravdu vyčerpávajících. Kluci přes veškerou únavu bojovali, naši útočníci stříleli na soupeřovu branku, ale ne a ne se strefit. Štěstí tentokrát stálo na straně soupeře. Dva góly, které se mu podařilo vstřelit do naší brány, byly opravdu nešťastné. Výsledek 1:2 pro soupeře.

Nakonec jsme si z Heřmanova Městce odvezli 8. místo. Chtěla bych ještě jednou poděkovat všem klukům za jejich bojovnost. Bez střídání vydrželi hrát pět zápasů po 15 minutách a to i přes veškerá zranění a slzy.

Branky: Kinský 4, Šenk, Martínek.
Sestava: Bočan Dalibor, Kinský Antonín, Martínek David, Matys Martin a Šenk Pavel.