St. přípravka A, ZL Háje: FC Tempo Praha - Sparta Krč 2:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 11. 03. 2009

V dalším kole zimní ligy na Hájích jsme narazili na Spartu Krč. Chybělo nám několik opor, a tak jsme čekali těžký zápas. Od prvních minut bylo jasné, že zápas bude vyrovnaný a bude záležet na obranách obou týmů. Soupeř hrál tvrdě, někdy až za hranicí únosnosti. Kluci hráli zodpovědně v obraně a Krč do ničeho nepouštěli. Po seznamovací pětiminutovce jsme se dostali až před soupeřovu branku, ale gól jsme vstřelit nedokázali. V sedmé minutě zahrával Petřek rohový kop, kterým našel přesně nohu nabíhajícího Klajbla. Ten otevřel skóre zápasu a ujali jsme se vedení 1:0. Poté se hra přesunula do středu hřiště a jen zřídka byla nějaká šance. Do jedné jsme se dostali v patnácté minutě, ale Löfler netrefil pořádně míč, a tak se skóre neměnilo.

Ve druhém poločase se obraz hry neměnil. Naše obrana pracovala kvalitně a nepouštěla Krč do žádné šance. Naopak jsme to byli my, kdo sahal po další brance. Z trestňáku, který zahrával Petřek, jsme těsně minuli branku. Další šanci měl Hlaváč, ale nedokázal trefit prázdnou branku. Na druhý gól jsme si museli počkat do čtyřicáté minuty. Hlaváč zatáhl míč po pravé straně, nacentroval přesně na nohu Löflera a ten z voleje překonal soupeřova gólmana - 2:0. Zápas se už potom jenom dohrával a zaslouženě jsme zvítězili 2:0.

FC Tempo Praha - SK Sparta Krč 2:0 (1:0)
Branky: Klajbl, Löfler.
Tempo: Marinov, Píro, Klíma, Klajbl, Petřek, Hlaváč, Löfler, Slavíček, Bureš, Pícha.