Muži A, ZT Radotín: Slavia Jesenice - FC Tempo Praha 2:1

Autor: Petr Dedek <>, Téma: A muži, Vydáno dne: 12. 03. 2009

Utkání se nám nepovedlo. Jesenice působila celý zápas fotbalovějším dojmem a zaslouženě, i když se štěstím, zvítězila. Největší problémy nám dělala dvojice šikovných středních záložníků, kteří perfektně řídili hru našeho soupeře a v pohybu bez míče nás Jesenice naprosto deklasovala. Přesto se Jesenice do šancí nedostávala a když my jsme brejky řešili hodně složitě a pomalu, nebylo o poločase skóre 0:0 nijak překvapivé.

Góly ale padaly v poločase druhém. Nejprve prohrál klíčový souboj J. Nechvíla a soupeřův útočník nekompromisně nad Kuchařem trefil o břevno na 0:1. My jsme měli šanci Šulcem po rohovém kopu a pak Dedkem po propadeném dlouhém autu, ale vyrovnali jsme až chvíli před koncem. To si Dedek ve vápně našel centr z levé strany, přehodil si přibíhajícího beka a s jemnou tečí přeloboval gólmana Ropického. Remízu nám ovšem dost podobným způsobem sebral soupeřův hráč asi tři minuty před koncem. Také si ve vápně obhodil přibíhajícího Dvořáka a přes Kuchaře rozhodl zápas. Vyrovnání mohl ještě zařídit Dedek, ale přesný pas Kadlece si prsama zpracoval přiliš do strany a pak sice Ropického znovu překonal, ale tomu pomohla tyč.

Tempo tak v turnaji obsadilo konečné páté místo.

Slavia Jesenice - FC Tempo Praha 2:1 (0:0)
Branka Tempa: 83. Dedek.
Tempo: Kuchař - Budák, Nechvíla J., Hlavička (46. Dvořák), Netušil (66. Rožánek) - Kadlec, Vrba, Žalud, Novotný - Rožánek (46. Komorník), Dedek.