Ml. přípravka A, příprava: Milevsko - FC Tempo Praha 0:22

Autor: Petr Kamitz <kamitz(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 17. 03. 2009

První přípravný zápas na soustředění jsme sehráli proti týmu přípravky Milevska. Tým Milevska byl tvořen mladšími kluky (ročníky 2001, 2002 a dokonce i dva kluci 2003), takže jsme mohli přenést některé prvky z tréninku do zápasu. Dohodli jsme se na hrací dobu 2 x 30 minut a šlo se na to.

Hned od úvodu ukazovali kluci, kdo bude pánem na hřišti. Jednalo se o spíše tréninkové tempo a kluci si s chutí zastříleli. Stručný přehled, jak probíhal zápas:

2. minuta – Tomáš Mašek odkopem poslal Honzu Polívku do úniku a ten podél brankáře dal na 1:0
5. minuta – Honza Polívka proměnil samostatný únik v naši druhou branku
6. minuta – po rohovém kopu se dostal odražený míč k Tomáši Maškovi a ten z dálky dal na 3:0
15. minuta – Kryštof Polák se prosadil střelou ze strany – 4:0
20. minuta – pátou branku vstřelil Dominik Ctibor po rohu Vojty Soukupa
21. minuta – po narážečce od Kryštofa Tökölyho se prosadil Honza Polívka – 6:0
22. minuta – Vojta Soukup po samostatné akci vstřelil sedmou branku
27. minuta – Tomáše Černého střílenou přihrávku usměrnil do branky Kryštof Tököly – 8:0
29. minuta – devátou branku a poločasové skóre uzavřel pumelenicí Tomáš Mašek

V poločase jsme si řekli, jaké děláme chyby a že na nich zkusíme zapracovat a odstranit je. Do jisté míry se nám je povedlo odstranit. Druhý poločas začal opět naší ofenzevní hrou.

31.minuta – Dominik Ctibor přeloboval obránce i brankáře a dal náš desátý gól
33. minuta – opět Dominik Ctibor a jeho křížná střela k tyči skončila po jedenácté v síti
37. minuta – Kryšfof Tököly našel mezi hráči Vojtu Soukupa a ten dával od prázdné branky – 12:0
38. minuta – Polívka ze strany našel Soukupa a ten po zemi dával na 13:0
43. minuta – Soukupova přihrávka skončila překvapivě za zády domácího brankáře
44. minuta – Honza Polívka po samostatném úniku dává na - 15:0
45. minuta – Vojta Soukup přistrčil Honzovi Polívkovi a ten zakončil k tyči – 16:0
46. minuta – Polívka našel zcela volného Soukupa a bylo to již 17:0
50. minuta – Soukup střelou z dálky zvýšil na 18:0
53. minuta – Tomáš Jirků se po rohu Soukupa zapsal do listiny střelců – 19:0
55. minuta – Tökölyho střela z dálky znamenala již 20. branku utkání
57. mitnuta – Polívka našel volného Poláka a ten vsítil svou druhou branku v utkání a celkově 21.
59. minuta – Dominik Holub našel „Pištu“ a ten k tyči uzavřel skóre zápasu na 22:0.

Utkání jinak nelze moc okomentovat, jelikož soupeř nás moc neprověřil. Čtvrteční přátelský zápas ovšem již bude o něčem jiném, jelikož nás čeká soupeř stejně starý jako my a tam již budeme muset ukázat, jak na tom jsme.

TJ ZVVZ Milevsko – FC Tempo Praha 0:22 (0:9)
Branky: Soukup a Polívka 6, Ctibor 3, Mašek, Tököly a Polák 2, Jirků
Tempo: Holub, Mišovič - Jirků, Mašek, Dobiáš, Černý, Soukup, Polívka, Tököly, Polák, Hrstka, Ctibor, Machovský