St. dorost, ZT ČAFC: Junior Praha - FC Tempo Praha 3:2

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 17. 03. 2009

Do zápasu proti hráčům Junioru jsme nastoupili opět se šestnácti hráči, a tak se předpokládalo, že kluci by se nemuseli šetřit a tedy častěji by mohli střídat. Bohužel po celý zápas, i když hra nebyla vůbec zlá, mi připadalo, že se některým hráčům nechtělo běhat vůbec nazpátek a vypomáhat obráncům. Začátek zápasu vypadal celkem slibně, měli jsme spousty šancí, ale žádná se neujala. Neproměňování šancí a hra, na kterou se dalo koukat, nás provázela celý tento turnaj a právě neproměňování šancí by nás mohlo mrzet v mistrovských utkáních. Do konce první půle nás soupeř potrestal brankou po hrubé chybě naší obrany, a tak skore po první půli bylo 0:1.

Do druhé poloviny jsme šli s tím, že skore otočíme, ale pravda vypadala jinak. Soupeř nám přidělil další dvě branky a my teprve až posledních patnáct minut začali mít chuť dát branku. To se nám povedlo díky Sehnoutkovi, který tečoval míč po standardní situaci hlavou a pak s přehledem kopnutou penaltou snížil Hlavík na 2:3. Bohužel se začalo makat pozdě, a tak nás tato prohra může mrzet o to víc, že šancí jsme měli nespočet.

Junior Praha - FC Tempo Praha 3:2 (1:0)
Branky Tempa: Sehnoutka, Hlavík.
Tempo: Flaks - Lacina, Selichar, Varecha, Šulc - Kočí, Sehnoutka, Hájek, Hnat - Balun, Hurka. Připraveni: Procházka, Benda, Hlavík, Tročil, Bečvář.