St. přípravka A: Třetí za Příbramí a Mostem

Autor: Petr Petřek <petrek.petr(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 20. 03. 2009

Dne 15.3. jsme odehráli turnaj na vlasním hřišti za účasti šesti týmů. První zápas jsme sehráli proti Královu Dvoru a úvod se nám velice povedl. Již ve 35. vteřině zápasu zahrával Petřek přímý kop, proti kterému brankář hostí neměl sebemenší šanci a naši kluci vyhrávali 1:0. Celý zápas byl velice bojovný a dosti vyrovnaný, šance byly na obou stranách. Gól však již nepadl, a tak jsme vyhráli tímto těsným výsledkem.

Další zápas jsme hráli proti Uhřiněvsi, kde jsme předpokládali jasnou výhru, ale dosti jsme se trápili. Soupeř hrál velice dobře a my se nemohli pořád trefit, i když gól visel ve vzduchu. Branku soupeře se nám podařilo dobýt až v 13. minutě Pavlem Slavíčkem, který svým důrazem platil na obránce a po jedné chybě krásnou ranou překonal hostujícího brankáře. Po tomto gólu se kluci uklidnili a v 15. minutě přidali další gól po samostatném sólu Tomášem Adámkem. Zápas skončil 2:0.

Do třetího zápasu jsme nastupovali proti Karlínu. Zápas se klukům velmi povedl, hlavně střelci našich 3 gólů, Davidu Chleborádovi, který svým hattrickem v 5., 6. a 10. minutě soupeře doslova zničil. V závěru zápasu jsme mohli přidat ještě další branky, ale naše střely skončily na tyči sopeřovy branky. Soupeř ke konci zápasu snížil na 3:1.

V dalším zápase nás čekal soupeř z Příbrami. Zápas začal velmi bojovně a byl dosti vyrovnaný, přesto se soupeři podařilo dát v 6. minutě gól po tvrdé střele k tyči. Poločas tedy skončil těsným vedením soupeře. Ve druhé půli se naši kluci doslova překonávali v bojovnosti a téměř celý poločas jsme hráli na polovině soupeře. K vyrovnání jsme měli velmi blízko, hlavně v posledních minutách, kdy jsme kopali 3 rohy za sebou a soupeř se štěstím uhájil těsné vítěztví. Po tomto zápase jsme klukům museli poděkovat za předvedený výkon.

Poslední zápas v turnaji jsme hráli s Baníkem Most a od prvích minut bylo zřejmé, že na tohoto soupeře prostě nemáme. Kluci z Mostu nám nedali žádnou šanci a po jejich perfektním výkonu jsme v poločase prohrávali 0:5. Ve druhém poločase soupeř již trochu polevil, přesto nám vstřelil ještě 2 branky.

Celkové pořadí: 1. Příbram, 2. Baník Most, 3. FC Tempo Praha, 4. Karlín, 5. Králův Dvůr, 6. Uhřiněves.

Tempo: Marinov, Píro, Hlaváč, Klajbl, Petřek, Slavíček, Adámek, Chleborád, Bureš.