St. přípravka A, ZL Háje: Kunratice - FC Tempo Praha 2:10

Autor: Radek Kuriš <KurisR(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 23. 03. 2009

Náš poslední zápas zimní ligy byl proti týmu Kunratic. Očekávalo se snadné vítězství a třetí místo v konečném hodnocení. Nějakou dobu ale trvalo, než se kluci rozehráli a předvedli soupeři svou herní převahu. V 5.minutě po faulu ve vápně na Adámka střelou z penalty otevřel skore Kuriš, jenž přidal ještě jednu branku ve 12.minutě. Přišla 17.minuta a brejk soupeře, kdy kapitán Kunratic prošel naší zálohou i obranou a snížil na 2:1. Do konce první půle kluci přidali ještě dvě branky a to ve 21.min. Chleborád a ve 24.min. Adámek.

Tomáš si svou střeleckou úspěšnost prodloužil hned na začátku druhé půle a to hned čtyřmi brankami za sebou ve 26., 27., 28. a 30.minutě. Soupeř po našem zaváhání v obraně snížil na 8:2 ve 40.minutě. Střelecky se také prosadil pěknou hlavičkou po rohu Klajbl. Poslední tečku v zápasu udělal opět Adámek a uzavřel konečné skóre na 10:2.

Slovan Kunratice - FC Tempo Praha 2:10 (1:4)
Branky Tempa: Adámek 6, Kuriš 2, Chleborád, Klajbl. Asistence: Kuriš 4, Slavíček 3, Chleborád 2.