Muži B: Příprava skončila, v sobotu Meteor B

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 24. 03. 2009

I příprava B týmu pod vedením nového trenérského dua Hozák - Pekárek skončila a v sobotu od 15 hodin přivítá Benfika na Tempu béčko Meteoru.

FC Tempo Praha B - Bojanovice 3:3 (1:2)
Do zápasu jsme vstoupili špatně. V 5. minutě jsme dostali branku, ve 24. minutě druhou. V 38. minutě snížil Březina po přihrávce Varechy. V poločase jsme se zkonzolidovali a dvěma slepenými góly v 75.a 76. minutě Šíma a opět Březina skóre otočili. Hosté srovnali minutu před koncem.
Hráli: Dvořák P., Slavíček, Fetr, Paseka, Havel J., Hron, Havel M., Březina, Varecha, Šíma, Klouda, Lukačovič, Vitásek

SK Střešovice 1911 B - FC Tempo Praha B 6:0 (2:0)
Ani toto utkání jsme nezačali dobře. Ve 4. minutě 1:0, 22. minuta 2:0. Hráli jsme šparně na všech postech. Co bylo platné, že jsme na druhou půli chtěli na soupeře "vletět". Soupeř byl rychlejší a lépe kombinoval, což dokázal tím, že nám vstřelil další čtyři góly.
Hráli: Dvořák P., Slavíček, Fetr, Lukačovič, Havel J., Hron, Varecha, Vaněk, Pekárek, Klouda, Vitásek.

Kačerov B - FC Tempo Praha B 5:0 (2:0)
I zde nás bylo pomálu, ale začali jsme lépe než poslední dva zápasy. 1. branku jsme obdrželi až v 36. minutě. Ale další přišla ve 43. minutě, kdy jsme dostali gól přímo z rohu. Bylo vidět, že si Pavel v brance vybral smolný den. Tak jsme dál tvořili chyby a soupeř, který hrál na brejky a standardky se trefil ještě třikrát.
Hráli: Dvořák P., Slavíček, Fetr, Graclík, Březina, Hron, Havel M., Morávek, Dvořák O., Šíma, Klouda, Andrés, Vaněk.

FC Tempo Praha B - Úvaly B 3:0 (1:0)
Konečně si trenéři mohli vybrat hráče na všechny posty. Hráli jsme dobře. Obrana se stala neprůchodnou, záloha držela míč a dobře kombinovala a podporovala útok i obranu, a útočníci se prosazovali. Po jedné krásné kombinaci dal z přihrávky Slavíčka Šíma vedoucí gól. Na další jsme museli čekat až do 51. a 53. minuty. To se prosadil Šíma respektive Horna.
Hráli: Dvořák P., Slavíček, Fetr, Paseka, Havel J., Hron, Havel M., Morávek, Prokop, Šíma, Klouda, Horna, Graclík, Vaněk, Firýt, Andrés, Březina, Vitásek.