Ml. dorost: AFK Slavoj Podolí B - FC Tempo Praha 4:1

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 25. 03. 2009

K prvnímu jarnímu zápasu vyběhl nekompletní mladší dorost na umělý trávník Podolí. Hra se od začátku vyvíjela se naší mírné převahy, která však končila před pokutovým územím soupeře. Tento obraz hry trval do 25. minuty, kdy Podolí po ojedinělém protiútoku dalo první branku. Od té chvíle jsme předváděli hru bez pohybu, důrazu v osobních soubojích a jednotlivci se předháněli v sólování, které končilo ztrátou míče. Tato hra vyvrcholila naším vlastním gólem. Za stavu 2:0 jsme šli do kabin.

Přes bouřku v kabině jsme i ve druhém poločase předváděli to samé. Navíc se začal u hráčů projevovat nedostatek fyzické kondice, což je odraz tréninkového manka ze zimní přípravy. Nudný průběh druhého poločasu přinesl dvě branky do naší sítě a jen Hnátovu branku, která znamenala pouze kosmetickou úpravu skóre. Z šedi našeho výkonu vybočovala pouze bojovnost a snaha Sehnoutky a Hnata, kteří však zůstali osamoceni.

AFK Slavoj Podolí B - FC Tempo Praha 4:1 (2:0)
Branka Tempa: Hnat (as. Kvapil).
Tempo: Slováček - Tročil (56. Dvořák), Selichar, Šulc (70. Rudolf), Lehký - Procházka, Sehnoutka (68. Čemus), Benda, Kvapil - Hnat, Hlavík.