Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - Loko Vltavín 3:0

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 30. 03. 2009

První zápas jarního Mini Cupu nás mile překvapil. I přes nepříznivé podmínky, kdy tráva byla pořádně nasáklá vodou, se nám podařilo našeho soupeře porazit. První polovina se převážně odehrávala na soupeřově straně, i když soupeři se několikrát podařilo přesunout hru na naší polovinu, narazil zde na naší pevnou obranu. Již v sedmé minutě první půle se za asistence Kuby Havlíčka podařilo Martinu Škodovi vstřelit první gól. Kluci se snažili ještě zvýšit svůj náskok, ale bohužel ve zbylých 13 minutách prvního poločasu se nám již nepodařilo umístit míč do soupeřovy branky.

Ve druhé půli byla již na hráčích obou celků znát značná únava. Ale již ve čtvrté minutě využili naši kluci chyby soupeře a opět po přihrávce Kuby Havlíčka vstřelil David Martínek druhý gól. Po této akci se hra častěji přesouvala na naší polovinu, ale díky našemu brankáři a obraně nebyli soupeřovy akce úspěšné. Po několika našich neúspěšných akcích se pět minut před koncem utkání podařilo našim klukům přidat třetí gól, když po přesné přihrávce Vojty Kučery David Martínek krásnou střelou rozvlnil síť.

Zápas s Loko jsme tedy nakonec vyhráli 3:0. A také penalty, které oproti podzimní sezóně byly méně úspěšné, jsme vyhráli 3:2.

FC Tempo Praha - Loko Vltavín 3:0 (1:0)
Branky: David Martínek 2, Martin Škoda.
Tempo: Hrachovský Ondřej, Havlíček Jakub, Martínek David, Škoda Martin, Bouma Šimon, Šenk Pavel, Kučera Vojtěch, Borovička David, Kinský Antonín, Matys Martin a Lusk Tomáš.