Muži B: FC Tempo Praha B - FK Meteor Praha VIII B 0:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 31. 03. 2009

V sobotu jsme začali jarní část soutěže na horním hřišti, které v daných klimatických podmínkách mírného pásu nebylo zase tak špatné. Meteor, který jsme hostili, nám na podzim uštědřil výprask 5:1. Naše snaha, aby se výsledek neopakoval začala brát zasvé ve 35. minutě, kdy neubránil Stoklásek útočícího hráče hostí a ten na kratší tyč z úhlu prostřelil Pavla Dvořáka - 0:1. Ve 39. kopali hosté roh a obrana chybovala u přední tyče - 0:2. Třetí gól padl do naší sítě ve 48. minutě po centru, kdy střela druhého hráče znamenala vedení Meteoru 0:3.

Dá se říci, že vzhledem k terénu se Benfika snažila. Měla i několik šancí ke vstřelení branky. V 67. minutě nedal Šíma penaltu nařízenou za faul na Ondru Dvořáka. Tak vypadá skóre hůře, než mohlo. Nicméně, do jara jsme nevykročili dobře.

FC Tempo Praha B - FK Meteor Praha VIII B 0:3 (0:2)
Tempo: Dvořák P - Paseka, Vaněk, Dvořák O. (69. Hron), Slavíček - Netušil, Morávek (82. Vraj), Graclík, Klouda - Šíma, Šulc (33. Stoklásek).