St. dorost: FC Tempo Praha - FK Dukla Praha B 3:8

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 01. 04. 2009

V tomto zápase jsme nastoupili proti celku Dukly B, která si drží zatím neporazitelnost a právem je na prvním místě v tabulce, navíc byla posílena šesti hráči A dorostu. Kluci byli celkem nahecovaní a bylo to poznat v kabině před utkáním, kde panovala skvělá nálada. Od začátku utkání jsme byli o maličko lepším týmem a měli více ze hry. Už minulý zápas naznačoval, že fotbal hrát umíme, když máme chuť a v tomto případě prvních 45 minut to opravdu vypadalo fotbalově, vedli jsme 3:2 zásluhou střelců Baluna, Kočího a Hurky soupeř byl z toho vedle.

O přestávce jsme si k tomuto vývoji zápasu něco řekli, hlavně to, abychom nezaspali prvních 10 minut. Bohužel to se právě stalo, soupeř nás nepustil za půli a my nevěděli, kam dřív skočit. Dukle se pak povedlo vstřelit dvě branky po našich obrovských chybách. Když jsme do této doby nebyli nic schopni vymyslet, tak od této chvíle jsme nevymysleli už vůbec nic. Dukla byla ve druhé polovině hry ve všech směrech lepším týmem a zaslouženě vyhrála 3:8.

Měli bychom se zamyslet trošičku sami nad sebou a zpytovat svědomí, kde každý z nás udělal chybu a příště se snažit tomu vyvarovat. Dukle gratulujeme za předvedený výkon ve druhé půlce zápasu a ať se ji daří dál jako doposavad.

FC Tempo Praha - FK Dukla Praha B 3:8 (3:2)
Branky Tempa: Balun, Kočí, Hurka.
Tempo: Flaks - Šulc (75. Bečvář), Nehasil, France, Horna (64. Přikryl) - Kočí, Hájek, Sehnoutka (54. Hnat), Balun - Hurka, Donev.