Ml. přípravka B: FC Háje JM - FC Tempo Praha 2:1

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 01. 04. 2009

V sobotu 28.3. za krásného počasí jsme sehráli přátelské utkání s týmem Hájů. Hrálo se na třetiny po 20 minutách. Od začátku bylo jasné, že přechod z malého hřiště (haly) na velké nás bude trápit. Zpočátku jsme se nemohli prokousat k žádné akci, vázla kombinace a všichni hráli v jednom chumlu. Soupeř byl aktivnější, a tak se většina času z první třetiny hrála na naší polovině hřiště. Ubránili jsme stav 0:0.

Ve druhé třetině naše hra už dostávala fotbalovější podobu, ale stále se nám moc nedařilo dostat se ze soupeřova sevření na naší polovině. Soupeř zahrával rohový kop a nešťastnou tečí Patrika Novotného skončil míč za Honzovými zády. Kluci se nevzdávali a snaha o vyrovnání přinesla úspěch. K odraženému míči naběhl Milan Cabrnoch a nadvakrát překonal soupeřova brankáře. Druhá třetina 1:1.

Třetí třetina už byla vyrovnaná a žádné z mužstev nechtělo udělat chybu. Na obou stranách bylo k vidění několik šancí. Šťastnější byl nakonec soupeř. Po závaru před naší brankou jsme přeci jen inkasovali. Třetí třetinu jsme prohráli 1:0. Jelikož nám přálo sluníčka a kluci byli fotbalově naladěni, došlo na penalty. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější.

FC Háje JM - FC Tempo Praha 2:1
Branka Tempa: Cabrnoch.
Tempo: Žežulka – Hobzík, Novotný, Ondrík, Cabrnoch, Trajhan, Touška, Čihák, Heřmánek, Horák.