Muži A: Spartak Kbely - FC Tempo Praha 2:1

Autor: administrator <info(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 01. 04. 2009

Vstup do jara se A týmu nevyvedl. Přitom utkání ve Kbelích začalo nadějně. V 5. minutě Novotný postupoval sám na branku, ale střílel vedle. Ve 13. minutě po statndardní situaci napálil Valášek míč do stehna domácího Hromase a od něj se obloučkem snesl přes Kuchařovu hlavu do branky - 1:0. Druhý gól Tempo inkasovalo ve 30. minutě. Nejprve Budák tak dlouho váhal s rozehrávkou, až o míč přišel a musel před šestnáctkou faulovat za cenu žluté karty. Míč si postavil Dolejš a míč poslal lehkou střelou na Kuchařovu stranu, ale gólman stál špatně - 2:0.

Do poločasu se podařilo snížit Dedkovou tečí Nechvílovy hlavičky po rohovém kopu Vrby. V samém závěru první půle se do šance prodíral Vrba, ve vápně byl sražen, sudí ponechal výhodu, ale Žalud v tísiprocentní šanci nepochopitelně nevyrovnal. Vrba si ze souboje navíc odnesl zlomenou ruku...

V 51. minutě spálil další tutovku na malém vápně Dedek, pak lae dvakrát velmi nebezpečně zahrozily domác Kbely. V 67. minutě pálil po skrumáži vedle branky střídající Kočí a poslední velkou šanci zahodil jedenáct minut před koncem Nechvíla, když hlavou či ramenem z malého vápna netrefil branku.

Spartak Kbely - FC Tempo Praha 2:1 (2:1)
Rozhodčí: Vaněk.
Branky: 13. Hromas, 30. Dolejš - 40. Dedek.
Kbely: Pavlík - Chudoba, Musel, Hromas, Mejsnar – Leibl (88. Franc), Drabina, Dolejš, Krátký (73. Sysel) - Majcharčík, Mikeš (64. Minařík).
Tempo: Kuchař - Budák, Valášek, Hlavička (74. Balun), J.Nechvíla - Kadlec (66. Kočí), Vrba (46. Rožánek), Žalud, Prokop - Novotný, Dedek.