St. žáci A: PSK Union - FC Tempo Praha 0:6

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 06. 04. 2009

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti poslednímu mužstvu tabulky PSK Union. Zápas se odehrával téměř za letního počasí, ale nepochopitelně na umělé trávě. Do vedení nás dostal v 11.minutě Hájek po skvělé přihrávce Horna. Náš tlak směrem k soupeřově brance narůstal, ale bohužel bez brankového efektu. Pak přišla mezi 27. a 33. minutou naše chvíle, kdy jsme v podstatě rozhodli utkání. Nejprve se trefil Škopek po přihrávce Stejskala, tentýž hráč o minutu později dává opět skvělou přihrávku Maškovi a ten se nemýlí. Ve 33. minutě je faulován ve vápně Hájek a rozhodčí nařizuje pokutový kop, který Stejskal bezpečně proměňuje a završuje naše vedení v poločase na 4:0. Ve druhé půli ještě přidávají branku Mašek a Horn a uzavírají účet na 6:0.

O utkání se dnes těžko píše, protože v podstatě mělo po celou dobu stejný průběh, hráli jsme téměř šedesát minut na polovině soupeře, který urputně bránil v deseti hráčích. Naši kluci se tomu přizpůsobili a hráli dnes na půl plynu, ale byl to skutečně nudný zápas. Mrzí spousta nevyužitých brankových příležitostí.