Ml. žáci A: FC Tempo Praha - Junior Praha B 5:0

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 08. 04. 2009

Tak už nám to zase začalo. Bohužel pro nás sezóna začala s hodně marody a ze základu zbylo pár hráčů schopných odehrát zápas. Požádal jsem tedy kolegy trenéry o zapůjčení hráčů pro tento zápas. Tímto jim děkuji.

První půli jsme měli ve své režii a až na několik nepřesností v rozehrávce se zápas vyvíjel lépe pro nás. Poločas skončil 4:0, kdy svoji střeleckou aktivitu zúročil skvěle hrající Tomáš Kocábek. Už v první půli nastoupil za náš tým hráč ročníku 97 Patrik Baroch a hrál velice dobrý zápas, byl bych rád, kdyby v budoucnu nastupoval častěji.

Ve druhé půli jsme prostřídali již unavené hráče a do hry se dostali zbylí dva půjčení hráči ročníku 97 a i jim patří dík za pomoc a dokázali, že i oni mohou nastupovat za starší kluky. Ve druhé půli padnul již jenom jeden gól a to z kopačky Martina Maliňáka, který se dostal ještě do spousty šancí, ale neproměnil.

Výborně nám zachytal náš gólman Tadeáš Valenta, který zlikvidoval pár nebezpečných nájezdů soupeře a ještě si stačil připsat dvě asistence. Tento zápas patřil k našim slabším, ale doufám, že nás výhra nakopne k lepším výkonům.

FC Tempo Praha - Junior Praha B 5:0 (4:0)
Branky: Kocábek 4, Maliňák.
Tempo: Valenta - Šafránek, Klíma, Buryš, Kabát (59. Barda), Pyndzyn, Krčka (44. Hrstka), Baroch (31. Maliňák), Kostka, Pavlát (31. J.Moudrý), Kocábek.