St. dorost: Sokol Řepy - FC Tempo Praha 1:2

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 08. 04. 2009

Utkání se hrálo na UMT na Zlíčíně, které mají Řepy pronajaté. My jsme mohli počítat pouze s dvanácti hráči, protože Kočí šel hrát za A mužstvo a Přikryl se omluvil hodinu před zápasem, že je marod. Od začátku bylo klukům kladeno na srdce, že musíme hrát po zemi a nenechat prostor soupeři na rozehrání. To se nám celkem dařilo, ale pravá záloha moc nefungovala a ztráceli jsme tam zbytečně míče. Soupeře jsme moc k ničemu nepouštěli a vytvářeli si šance, ale opět ne a ne to tam padnout. Pak přišla chvíle Franceho, který vystřelil a od obránce se to k němu vrátilo a krásnou střelou nás poslal do vedení. Nic jiného jsme do konce poločasu nevymysleli, i když naše převaha byla znatelná.

Do druhé poloviny zápasu nastoupil hráč Řep Švec, který měl zpoždění a hra soupeře byla taková, že nakopávali míče pouze na něj. Tento hráč nám dělal značné problémy, ale naštěstí se mu nepodařilo najít tu správnou zakončovací formu. Hra vypadala stejně jako první poločas, stále jsme zahazovali šance. Jedna naštěstí vyšla, když Balun krásně zavěsil a my mohli hrát v klidu rozdílu dvou branek.

Bohužel po nedorozumění Flakse a Houšky při házení našeho autu u vlastní branky soupeř naší chybu potrestal na 1:2. Pak přišla 60. minuta a Nehasil po zákroku na soupeře viděl druhou žlutou a musel ven (to, co udělal, musel udělat - zatáhl za záchrannou brzdu). Kluci v deseti celých 30 minut do konce zápasu odjezdili po zadku a za to jim dík. Měli jsme ještě nějaké šance, kdy France nastřelil z dálky břevno, Horna šel sám na brankáře, Hurka mohl ještě zvýšit vedení, ale výsledek zůstal nezměněn. Tři body jdou na Tempo a v sobotu se popereme o další.

Sokol Řepy - FC Tempo Praha 1:2 (0:1)
Branky Tempa: France, Balun.
ČK: 60. Nehasil (Tempo).
Tempo: Flaks - Houška, Selichar, Nehasil, Horna - France, Hájek, Sehnoutka (70. Šulc), Balun - Donev, Hurka.