Muži B: Junior Praha B - FC Tempo Praha B 2:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 08. 04. 2009

Na Junioru jsme za sluného počasí hráli nerozhodně do 29. minuty, to se podařilo Kloudovi přihrát přímo na nohy rozběhnutého soupeře. Přišel rychlý protiútok a centr na hlavu útočníka znamenal vedení domácích 1:0. Dál se hrál poklidný fotbal, ve kterém jsme se stále dopouštěli chyb hlavně ve středu hřiště. Přihrávky zkrátka nebyly naší silnou stránkou.

Druhý poločas vypadal stejně jako ten první. Tedy až do 63. minuty. Záložník hostí se pustil do útoku, obrana vzorně pokryla hráče. Bohužel nikdo nebyl u toho s míčem, a tak vyběhnuvší Pavel Dvořák měl proti obhození jen malou šanci - 2:0. Ale přeci jedno pozitivum pro Benfiku. V 83. minutě vhodill Morávek aut, Fetr prodloužil, Firýt usměrnil a Klouda vstřelil první jarní branku.

Junior Praha B - FC Tempo Praha B 2:1 (1:0)
Branka Tempa: Klouda.
Tempo: Dvořák P. - Stoklásek, Vaněk, Graclík, Slavíček - Vraj (50. Pekárek), Budák, Morávek, Klouda - Fetr (84. Vitásek), Šíma (82. Firýt).