St. dorost: FC Tempo Praha - FK Gordic Kačerov B 6:3

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 14. 04. 2009

Na krásně upraveném dolním hřišti a za teplého počasí jsme přivítali mužstvo, které do této doby bylo předposlední v tabulce. Na podzim jsme s tímto soupeřem prohráli 1:2 a měli jsme mu co vracet. O tomto prodlouženém víkendu bylo k dispozici třináct hráčů, z toho dva brankáři.

Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře. Od začátku náš tým měl převahu v poli a ta se podařila zúročit Hurkovi, který vstřelil vedoucí gol. Pak přišlo zahazování šancí a takových, že vždy byl náš hráč před brankářem sám nebo stála před ním prázdná brána. Bohužel z šesti tutovek do sítě nepadl ani jeden gól a od této chvíle přišla na kluky depka. Fotbal se ze hřiště úpně vytratil a přechod dopředu byl hrozně zdlouhavý. Soupeř toho využil a do konce prvního poločasu ještě vyrovnal.

O přestávce byla v kabině buřina a kluci si vyříkali, kde co zlepší. Začalo se zase konečně hrát a dalšími dvěma góly jsme zvýšili vedení. Opět se ale zase usnulo na vavřínech, jako by náš tým byl spokojen z výsledkem. Bohužel Kačerov toho opět využil a snížil na 3:2. Tempo za chvilku přidalo dva góly Hurkou a Balunem a vedlo se rozdílem tří branek.

Další průběh hry nemá cenu komentovat,protože rozhodčí tento zápas nezvládl, pískal nesmysly a to na obě dvě strany. Došlo to tak daleko, že Nehasil dostal pěknou ránu pěstí od soupeře, pak o deset minut později Linhart dostal červenou za úmyslnou hlavičku do hlavy soupeře a fotbal se už nehrál. Sice soupeř ještě snížil na 5:3, ale Hurka přidal další branku, a tak konec nepovedeného zápasu vyzněl pro náš tým 6:3. Doufejme, že příští zápas předvedeme fotbal, na který se bude dát dívat a zároveň si přivezeme tři body zvenku.

FC Tempo Praha - FK Gordic Praha Kačerov B 6:3 (1:1)
Branky Tempa: Hurka 3, Sehnoutka 2, Balun.
Tempo: Flaks - Linhart, Nehasil (76. Lacina), France, Horna - Kočí, Sehnoutka, Hájek, Balun - Hurka, Donev. Připraven: Varecha.