Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Benešov 0:4

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 15. 04. 2009

Utkání z Benešovem bylo zklamáním pro nejednoho fanouška a rodiče našeho týmu. Nálada na naší straně střídačky byla od samého začátku zamlklá. Klukům chyběla chuť do hry a bojovnost. Postrádali útočnost a touhu po vítězství.

První poločas začal celkem slibně, ale netrvalo dlouho a situace se změnila. Naši kluci jakoby zapomněli hrát útočný fotbal. Přihrávky byly nepřesné a občas zapomínali i na jakém postu kdo hraje. A tak není divu, že této situace využil soupeř ve svůj prospěch, využil nepřehledné situace před naší bránou a poslal míč za záda našeho brankáře. Hra po rozehrání probíhala ve stejném duchu. A i když se náš brankář snažil střelu na bránu vychytat, šikovný soupeřův útočník přeci jen dostal opět míč za naší brankovou čáru. Skóre po poločase bylo 0:2.

Druhý poločas začal obdobně jako první. Až na závěr hry, kdy už soupeř měl na svém kontě další dva vstřelené góly, se naši kluci probudili a začali více útočit. Objevily se i střely na soupeřovu bránu, ale buď byly málo důrazné nebo byly z velké dálky, takže je soupeřův brankář bez problémů vychytal. Bohužel a do konce hry se nám nepodařili snížit brankový rozdíl, a tak zůstal konečný výsledek 0:4 pro Benešov.

I v penaltovém rozstřelu se nám tentokrát nevedlo, kluci dávali pěkné prudké rány, ale bohužel mířily vesměs těsně vedle brány. Nakonec se jen 3 našim klukům podařilo umístit míč do sítě oproti 7 soupeřovým.

FC Tempo Praha - SK Benešov 0:4 (0:2)
Tempo: Borovička David, Bouma Šimon, Fryš Artur, Hála Lukáš, Holý František, Hrachovský Ondřej, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Lusk Tomáš, Martínek David, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin, Vavrek Oto.