St. žáci A: FC Tempo Praha - SK Hostivař 20:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 15. 04. 2009

K prvnímu jarnímu utkání na domácím hřišti jsme nastoupili proti celku Hostivaře. Na podzim proti nám soupeř nastoupil s deviti hráči a situace se opět opakovala s tím, že do utkání nastoupil v sedmi a do druhého poločasu s osmi hráči. Navíc ve složení hráčů od r.94 až po ty menší. Od toho se odvíjelo vše podstatné, zápas se odehrával na polovině soupeře a tuto převahu jsme zúročili i brankově, kdy první poločas skončil 15:0.

Do druhého dějství vstoupil soupeř s osmi hráči a naše mužstvo vystřídalo nejproduktivnější hráče, kteří později nastoupili za mladší dorost. Tímto dostali více prostoru hráči, kteří jinak hrají méně. V soupeřově brance nastoupil mladší brankář, který podal sympatický výkon. Naši kluci přidali ještě pět dalších branek a uzavřeli celkový účat na 20:0.

V utkání není téměř co hodnotit, protože v dané situaci to celkem bylo o ničem, byl to pro nás klasický trénink a příprava na středeční pohárové utkání s druhým celkem přeboru v malém derby proti mužstvu z Braníka. Byli jsme rádi, že soupeř utkání odehrál a těch osm statečných z Hostivaře to vydrželo až do samého konce zápasu.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

FC Tempo Praha - SK Hostivař 20:0 (15:0)
Branky: 3., 6., 12., 30. a 33. Hájek, 13., 15., 20., 37. a 45. Kristek, 3., 28., 32. a 36. Horn, 25., 35. a 49. Mašek, 5. Stejskal, 21. Škopek, 69. Kabele.
Tempo: Žurav - Lehký (45. Kabele), Čech, Kristek, Herdegen, Stejskal(45. Tintěra), Škopek, Mašek, Dvořák, Hájek (45. Rudolf), Horn. Připraven: Švejda.