St. žáci B: FC Tempo Praha B - Optimum sport 1:2

Autor: Dušan Jantol <dusan.jantol(at)cz.enersys.com>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 17. 04. 2009

Do druhého mistrovského utkání s Optimem sport jsme nastupovali s vědomím, že jestliže zvítězíme, tak si upevníme vedení na čele tabulky. Bohužel vývoj zápasu tomu od samého počátku nenasvědčoval. Soupeř nás svou hrou nepouštěl do kombinace a celkem úspěšně hrozil rychlými brejky. Celý náš tým stále nenacházel recept, jak soupeře překvapit a vstřelit vedoucí branku. Bohužel v 16. min. jsme po jednom ze soupeřových protiútoků inkasovali. Do té doby scházela našemu týmu souhra obrany se středovou řadou a útočníci se dostávali do hry jen sporadicky. Naše snaha o vyrovnání byla korunována ve 35. min., kdy Kocina z pravé strany zacentroval, a po Kalinově střele dorážel do prázdné branky Holko.

Gól do šatny nám velice pomohl, ale obraz hry ve druhém poločase se příliš nezměnil. Naopak, soupeř stále více hrozil svými protiútoky. Po jedné ze soupeřových střel ve 45. min. náš golman vyrazil balon pouze před sebe a následná dorážka znamenala vedení pro Optimum 2:1. Stále bylo dost času na zkorigování nepříznivého stavu, ale snaha našich hráčů spíše vyúsťovala v křeč se spoustou chyb. V posledních sedmi minutách utkání jsme si vypracovali tři příležitosti, které však zůstaly nevyužity a výsledek se už nezměnil.

FC Tempo Praha B - Optimum sport 1:2 (1:1)
Branka Tempa: Holko.
Tempo: Yusyp - Fencl (46. Linhart), Babiar, Polívka, Jantol - Rejmiš, Hendrich (36. Malý), Kalina, Geissler - Holko, Kocábek.