St. přípravka B, příprava: Braník B - FC Tempo Praha B 4:2

Autor: Oldřich Novotný <>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 17. 04. 2009

Přípravný zápa místo tréninku ? Inu proč ne. Na dnešní přáteláček jsme si zajeli na hřiště ABC Bráník, abychom s místním týmem změřili své síly. Zpočátku se nám dařilo a hned ve 4. minutě utkání jsme se ujali vedení 0:1 po střele Roďáka (Cukr). Hned bylo veseleji. Ve 13. mintě jsme přidali další branku. Střelcem byl opět Cukr. To bylo z naší strany vše. První třetina byla pro naše barvy příznivá.

Ve 23. minutě si gólman Novotný nešťastně srazil mičudu do vlastní sítě po rohovém kopu domácích. Naši kluci jako by polevili a bylo to hned vidět. Důraz domácích stoupal a byl korunován v 31. minutě dalším gólem na 2:2. Pár vteřin před koncem třetiny se objevil zcela sám před naším gólmanem útačník ábíčka a nemýlil se. Druhá dvacetiminutovka tak skončila za stavu 3:2 pro domácí.

Poslední třetina se hrála vyrovnaně, naši kluci doslova propásli několik vyložených brankových šancí. Pekárek několikrát zdálky minul svatyni bránických. Další příležitosti propásli Cukr a Kopeš. Na konec zápasu jsme obdrželi poslední branku na konečných 4:2 pro domácí. Dobře se vyvíjející utkání jsme si tak sami prohráli.

ABC Braník B - FC Tempo Praha B 4:2 (0:2, 3:0, 1:0)
Branky Tempa: Rod 2.
Tempo: Novotný - Rod, Obuškevič, Buzek, Obermajer, Blažka, Pekárek, Hozák, Kopeš, Staněk, Nejedlík.