Muži B: Čechie Dubeč B - FC Tempo Praha B 1:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 22. 04. 2009

Do Dubče jela Benfika s jasným záměrem bodovat. K optimismu nás vedl nejen zlepšený výkon v posledním utkání proti Bohnicím, ale i fakt, že si s námi šli kopnout Ondra Dvořák, Nechvíla, Budák a Stoklásek. Tak tým nastoupil na dubečské letiště za slunného počasí v pohodě.

Bohužel pohoda nám vydržela jen minutu. V počátečním náporu domácí centrovali zleva. Pavel Dvořák si pro míč na konec malého vápna nedošel a Ondra Dvořák se nechal útočníkem přeskočit a ten hlavičkoval do horního kouta branky - 1:0.

Domácí pokračovali v náporu a v 15. minutě se svalil ve vápně domácí hráč po kontaktu (pokud tam vůbec nějaký dotek byl) s Ondou Dvořákem a domácí kopali penaltu. Ovšem exekutor netrefil branku. Dá se říci, že tento moment byl klíčový. Domácí se dostali do útlumu a naopak Tempo se dost nažhavilo. Ve 33. minutě jsme vyrovnávali po krásné kombinaci, kdy Pavel Dvořák rozehrál na Slavíčka, ten posunul Kloudovi. Klouda zahrál do středu na Graclíka a jeho přesná přihrávka na rozběhnutého Šímu dala našemu rychlému útočníkovi možnost přesnou střelou vyrovnat na1:1. Spolupráce Graclík - Šíma fungovala i ve 44. minutě. Kdy opět Graclík zahrál kolmici za obranu Dubče a Jirka Šíma opět uplatnil svoji rychlost. Utekl obráncům a podél brankáře bezpečně zvýšil na 1:2.

Druhý oločas už byla Benfika lepším týmem. Několik nebezpečných střel Dubče likvidoval Pavel Dvořák a naopak několik šancí mělo i Tempo. V 73. minutě dostal opět Šíma mič do běhu, tentokrát od Stokláska, ale obránci si už Šímu hlídali. Nicméně zastavit jej dokázali jen za cenu faulu, a tak penaltu kopala i Benfika. Míč si postavil Klouda a zvýšil na konečných 1:3.

Čechie Dubeč B - FC Tempo Praha B 1:3 (1:2)
Branky Tempa: Šíma 2, Klouda z penalty.
Tempo: Dvořák P. - Paseka (51. Lukačovič), Dvořák O. (36. Morávek), Vaněk, Slavíček - Nechvíla, Stoklásek, Graclík, Budák - Klouda, Šíma (84. Fetr).