Ml. žáci A: SK Horní Měcholupy B - FC Tempo Praha 3:2

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 27. 04. 2009

Začátek zápasu se nesl v duchu naší aktivity dopředu a v 5. minutě jsme po rychlém přechodu do útoku a T.Kocábek (as. F.Kojan) svým důrazem přehrál stopera domácích a vstřelil náš vedoucí gól! Hned z protiútoku domácí prudkou střelou trefili našeho stopera, který otřesen pokračoval ve hře a než byl vystřídán, domácí během tří minut využili oslabení naší obrany ke vstřelení hned dvou branek a otočili výsledek na 2:1. V dalším průběhu jsme získali územní převahu, ale z vytvořených šancí jsme žádnou nevyužili.

V první části druhého poločasu jsme měli velikou územní převahu, ale z ní jsme si připravili pouze pár střeleckých pokusů, které brankou neskončily. Naopak z ojedinělého útoku domácích z levé strany střelou ke vzdálenější tyči pojistil útočník domácích jejich vedení na 3:1. Až v 56. minutě se podařilo opět T. Kocábkovi po přihrávce P. Barocha snížit na 3:2. V samotném závěru se našim hráčům již vyrovnat nepodařilo.

Ztracené body v tomto zápase s ohledem na výsledky mužstev v tabulce před námi výrazně snížily naše šance na postup!

SK Horní Měcholupy B - FC Tempo Praha 3:2 (2:1)
Branky Tempa: Kocábek 2.
Tempo: Valenta - Klíma, Novák, Gronych (17. Kostka), Kojan, Pyndzyn, Kabát (55. Baroch), Šafránek, Pavlát, Kocábek, Buryš (46. Faktor).