Ml. přípravka C: FK Admira Praha - FC Tempo Praha 5:0

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 28. 04. 2009

Již od samého začátku byl tento den jak začarovaný. Na začátek utkání jsme se málem dostavili pozdě, neboť polovina mužstva čekala na úplně jiném místě. Nakonec jsme se sešli.

Do první poloviny zápasu nastoupila Admira v bojovném duchu. Naši kluci jí v prvních minutách statečně odolávali. Bohužel asi kolem páté minuty nastal zlom a soupeř se probojoval až k naší bráně a svou útočnou akci zakončil zavěšením míče do naší sítě. Tato první inkasovaná branka jakoby našim klukům vzala chuť do dalšího boje, a tak již za chvíli byl míč opět v naší bráně. Naši kluci místo aby se snažili bojovat o míč, začali běhat se soupeřem a stáhli se do obrany. Bohužel nebránili dostatečně dobře, protože ještě do konce poločasu umístil soupeř třikrát míč za záda našeho gólmana.

Po taktické poradě a radách trenéra začala druhá polovina trochu více v bojovném duchu. Bylo vidět, že si kluci slova trenéra vzali k srdci a probudili v sobě chuť do hry. Ale jak jsme si již zvykli, chybělo nám opět trochu toho fotbalového štěstí, a tak celý zápas skončil 5:0 pro soupeře.

Penaltový souboj byl velmi vyrovnaný. Jeho výsledek rozhodl až několik posledních penalt. Opět jsme ukázali, že penalty jsou naší silnou stránkou. Výsledek 6:8 pro nás.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 5:0 (5:0)
Tempo: Borovička David, Bouma Šimon, Fraš Artur, Havlíček Jakub, Hlaváč Kryštof, Holý František, Hrachovský Ondřej, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Lusk Tomáš, Martínek David, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin.