Ml. přípravka B1: ABC Braník B - FC Tempo Praha B 2:1

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 28. 04. 2009

V pátek 24.4. jsme plni optimismu vyjeli na hřiště soupeře ze samého dna tabulky - ABC Braník. Do utkání jsme nevstoupili dobře. Nedařilo se nám vůbec nic. Soupeř četl naši hru a nám se nedařilo se vymanit z jeho sevření. Ve 4. minutě udělal Matěj chybu, že si nepohlídal pravou tyč brány a v domnění, že míč skončí v boční síti jen přihlížel, jak mu míč končí za zády. Kluci se snažili o vyrovnání, ale chybělo přesné zakončení. Další šok přišel ve 20. min., když soupeř zahrával roh. Snad všichni hráči z pole byli natlačeni v naší brance a Matěj neměl prostor k vytěsnění míče. Soupeř hlavou zvýšil na 2:0 pro domácí. To byla studená sprcha. Jiskřičku naděje vykřesal Štěpán Sedlář, když po přihrávce Martina Žůrka nadvakrát překonal soupeřova brankáře 2:1. Tímto stavem skončil první poločas.

Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale pořád chyběl vyrovnávací gól. Asi nejblíže k vyrovnání měl dvě minuty před koncem Martin Žůrek, který se dostal do brejku, ale ukvapenou střelou minul (bohužel se tak stalo poté, co opět někteří rodiče neudrželi nervy (pusu) na uzdě a mohutným "výkřikem" ho "přinutili" ke střele).

Pět minut před koncem utkání se při jednom ze zákroků zranil Matěj Heřmánek, a tak ho premiérově v brance nahradil Tomáš Touška. Co dodat závěrem, je škoda, že zápasy, kde bychom měli sbírat body, se nedaří.

ABC Braník B - FC Tempo Praha B 2:1 (2:1)
Branka Tempa: Sedlář.
Tempo: Heřmánek (Touška) – Hudák, Novotný, Touška, Hobzík, Ondrík, Žůrek, Sita, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Čihák, Šejvl.