Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy 1:1

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 28. 04. 2009

Slunečný den, kluci plní bojovného ducha a domácí prostředí. Ani to vše nám nepomohlo, abych si vybojovali tři bodíky do tabulky. Již od samého začátku hry měli naši kluci nad soupeřem herní převahu. Hra se po většinu času odehrávala na jeho polovině hřiště. Když se některý se soupeřů pokusil dostat k naší bráně, hbitě zasáhla naše obrana. Chybou našich kluků však byla snaha za každou cenu si vstřelit gól, a tak málo přihrávali a často sami běželi proti několika soupeřovým hráčům, aniž by přihráli. V 17. minutě se před soupeřovu branku dostalo několik našich kluků a společnými silami se podařilo Ondrovi vstřelit gól. Bohužel naše radost netrvala příliš dlouho. V 19. minutě chybou naší obrany se i soupeř mohl radovat ze vstřelené branky.

Druhá polovina se odehrávala z naší strany ještě více v bojovném duchu. Během této poloviny se soupeř dostal k míči jen minimálně a bylo vidět, že se stáhl spíše do obrany. Na naší straně jsme viděli několik pěkných střel na bránu. Bohužel ani jedna nebyla proměněna. A tak si soupeř odvážel domů jeden bodík. Konečný stav 1:1.

V penaltách jsme jasně soupeře převálcovali. Konečný výsledek 6:3.

FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy 1:1 (1:1)
Branka Tempa: Hrachovský.
Tempo: Hrachovský Ondřej, Hlaváč Kryštof, Hála Lukáš, Martínek David, Tříska Roman, Leun Jakub, Škoda Martin, Fryš Artur, Šenk Pavel, Kučera Vojtěch, Borovička David, Matys Martin.