St. dorost: FC Tempo Praha - FK Řeporyje 5:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 29. 04. 2009

O tomto víkendu jsme přivítali hráče z Řeporyjí, kteří se nacházejí na předposledním místě v tabulce. Mohlo by se zdát, že pro nás jednoduchý zápas, ale s takovými soupeři míváme většinou problémy. Navíc horní hřiště bylo tvrdé, je malé a to nahrávalo soupeři, který nakopává míče na útočníky. V průběhu první půle jsme hráli nedisciplinovaně a přišlo potrestání soupeřem, který po naší chybě skóroval. Od této chvíle se kluci snažili kombinovat, ale na hrbolatém hřišti se toho moc po zemi vymyslet nedalo. Do konce prvních 45 minut za nás skoroval Balun, který nádhernou tvrdou střelou vyrovnal na 1:1.

O přestávce byla v kabině bouřka a spoustu vysvětlování jak hrát dál. V 58. min. jsme střídali hned dva hráče Kočího a Hájka, kteří šli odpoledne hrát za A tým a na hřišti odvedli výborný výkon. Za tyto kluky na hřiště přišel Sehnoutka a Benda, kteří hru rozhýbali a začlo se běhat. Za chvíli do hry vstoupil i Hnat a ten se odvděčil v zápase dvěma goly, na které mu přihrával France.

Soupeř se dostával za půlku jen sporadicky a nám to do jejich sítě ne a ne padnout. Tuto smůlu se podařilo protrhnout Balunovi, který dal v tomto zápase hattrick. Po 90 minutách jsme vyhráli zaslouženě 5:1, ale na předvedenou hru se nedalo koukat. Pokud příští týden na Podolí předvedeme tento výkon, tak nás soupeř vyškolí.

FC Tempo Praha - FK Řeporyje Praha 5 5:1 (1:1)
Branky Tempa: Balun 3, Hnat 2.
Tempo: Varecha - Houška (77. Bečvář), Selichar, Nehasil, Flaks - Kočí (58. Benda), Hájek (58. Sehnoutka), Balun, France - Donev, Hurka (71. Hnat).