Muži B: FC Tempo Praha B - ČAFC Praha B 2:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 30. 04. 2009

Nezačali jsme špatně. Ve 14. minutě byl po chybě brankáře i obránce hostí faulován Morávek a Benfika kopala penaltu. Šíma si dlouho stavěl míč, aby jej pak s jistotou poslal do sítě - 1:0. Bohužel, po vstřelené brance jsme přestali hrát. Chyběl pohyb a dopředu jsme se snažili dostat vysokými míči, kterým většinou v silném větru chyběla přesnost. Tak ve 36. minutě Čafka vyrovnala po střele, kterou Pavel Dvořák vyrazil jen před sebe a na dorážku už měl nekrytý útočník dost času. Ve 43. minutě po rohu se útočník hostí dostal k hlavičce a Čafka šla do vedení 1:2.

Obrana Tempa propadla i v 60. minutě. Centr hostí opět hlavičkoval nekrytý hráč - 1:3. Benfika mohla snížit v 70. minutě, kdy byl obránci Čafky faulován ve vápně Šíma a Tempo kopalo penaltu. Klouda však postavení míče podcenil a branku přestřelil. Tak se o konečnou úpravu výsledku postaral až v 90. minutě Pekárek, který zužitkoval Šímovu přihrávku.

FC Tempo Praha B - ČAFC Praha B 2:3 (1:2)
Branky Tempa: Šíma, Pekárek.
Tempo: Dvořák P. - Paseka (67. Fetr), Vaněk, Morávek (87. Pekárek), Slavíček - Stoklásek, Havel M., Graclík, Budák - Klouda, Šíma.