St. přípravka A: AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 4:1

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 03. 05. 2009

Minulou sobotu jsme přijeli sehrát další kolo přeboru na Spartu. Začátek zápasu se nám nepovedl. V první minutě se dostala Sparta ke střele a nešťastnou náhodou si míč do branky odrazil od Píra a bylo to rychle 1:0. Sparta hrála rychlý kombinační fotbal. Jen málokdy se nám podařilo dostat se na soupeřovu polovinu. Jedinou šanci jsme si vytvořili ve dvacáté minutě, kdy dostal míč Vejšický, ale nedokázal trefit přesně balón. Poté nám Sparta dala do poločasu ještě jednu pranku a do šaten se šlo za stavu 2:0.

Ve druhém poločase se hra příliš nezměnila. Sparta nás neustále tlačila. Vznikal tak prostor na rychlé brejky. K jednomu se dostal Adámek, který chtěl využít vyběhnutí golmana. Nedokázal ale dostat míč do brány. Spartě se podařilo přidat ještě dvě branky a navýšit vedení na 4:0. Nám se podařilo v samém závěru snížit po pěkné akci od Kuriše, který přihrál Adámkovi. V poslední minutě kopal Vejšický trestňák, ale golman Sparty chytil míč, který směřoval do šibenice. Sparta nás předčila ve všech směrech a zaslouženě jsme prohráli. Příští kolo musíme zabrat a porazit Bohemku 1905.

AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 4:1 (2:0)
Branka Tempa: Adámek.
Tempo: Píro - Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Klíma, Vejšický, Kuriš, Chleborád, Adámek, Löfler.