St. žáci B: FC Tempo Praha B - TJ Praga 5:1

Autor: Dušan Jantol <dusan.jantol(at)cz.enersys.com>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 04. 05. 2009

Za slunečného nedělního dopoledne jsme hostili pátý celek tabulky. K utkání jsme přistupovali jako k povinnému vítězství, které jsme potvrdili, ale s předvedenou hrou jsme příliš spokojeni nebyli.

Začátek utkání byl ze strany obou celků opatrný, z naší strany méně agresivní, a proto jsme si na první branku museli počkat až do 14.minuty. To Kalina prostřelil hostujícího brankáře - 1:0. Hra byla v té chvíli neurovnaná, odehrávala se většinou ve středu hřiště a neměla spád. Dostávali jsme se však do rychlých protiútoků. Z jednoho takového protiútoku jsme zvýšili po střele Linharta ve 22. min. na 2:0. Hra se v té době zklidnila a více ze hry měl náš tým. Bohužel naší slabinou byla velice malá aktivita ve střelbě na soupeřovu branku. Přesto se ve 31. min. dokázal prosadit před brankou hostů Holko, který zvýšil na poločasových 3:0.

Po přestávce jsme chtěli vstoupit do druhého poločasu aktivněji a zvýšit skóre, což se nám podařilo ve 41.min., kdy Kristek pěkně prošel soupeřovou obranou a tvrdě zakončil k tyči na 4:0. Pak jakoby se naši hráči spokojili s takovýmto výsledkem a přestali hrát. To se nám vymstilo v podobě snížení stavu na 4:1 v 52.min. Utkání bylo rozhodnuto, ale naše kombinace k přípravě střelby a navýšení stavu už nepřicházela. Přesto se dokázal prosadit ještě jednou Rejmiš, který zvýšil na konečných 5:1.

FC Tempo Praha B - TJ Praga 5:1 (3:0)
Branky Tempa: Kalina, Rejmiš, Linhart, Kristek, Holko.
Tempo: Švejda (36. Čutka) - Jantol, Kristek, Malý, Hanzlík (61. Fencl), Vencl (36. Pecha), Rejmiš (56. Babiar), Geissler, Kalina, Linhart, Holko (36. Hendrich).