St. žáci B: Gordic Praha Kačerov - FC Tempo Praha B 0:7

Autor: Dušan Jantol <dusan.jantol(at)cz.enersys.com>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 04. 05. 2009

S posledním celkem naší soutěže jakoby se naši hráči neprobudili, když výkop utkání byl už v 8:30. Před utkáním jsme naše hráče nabádali, aby se zlepšila a hlavně zvětšila potence naší střelby, což bylo problémem v minulých zápasech. Do utkání jsme vstoupili s několika změnami, od kterých jsme si slibovali zlepšenou hru. Konečný výsledek však nepřesvědčil.

Soupeř nás zaskočil celkem dobře zahrávaným ofsajd-systémem, se kterým jsme si po celou první půli nedokázali poradit. Nic nám nebyla platná převaha a držení míče, když první branku jsme vstřelili Kalinou až ve 25.minutě. Kačerov stále vystavoval naše hráče do ofsajdu, kteří si s tím nedokázali až do konce poločasu poradit.

Do druhé půle jsme nastupovali se změnou taktiky, která měla být úspěšná proti vystavování našich hráčů do postavení mimo hru. To se nám podařilo a začaly i padat tolik potřebné góly.

Hrálo se většinou na polovině soupeře, který si dost pomáhal skrytými fauly, které rozhodčí pískal snad podle hozených kostek. Toto utkání bylo snad nejhorší, které jsme odehráli a není potřebné rozvádět hru druhé půle. Podařilo se nám však nastřílet soupeři během 25 minut šest branek, které vstřelili: Kalina (40. a 52.), Kocábek(44. a 48.), Jantol (58.) a Linhart v 65 minutě.

Přesto si hráči za zlepšenou hru ve druhém poločase a za splnění taktických úkolů zaslouží pochvalu. Jsme v situaci, kdy si nemůžeme dovolit vypustit zápas se slabším soupeřem. Tím apeluji na všechny hráče, aby přistupovali nejenom k mistrovským zápasům, ale i k tréninku zodpovědněji.

FK Gordic Praha Kačerov - FC Tempo Praha B 0:7 (0:1)
Branky: Kalina 3, Kocábek 2, Jantol, Linhart.
Tempo: Stepanov - Jantol, Holko (36. Babiar), Malý, Fencl, Vencl (36. Hendrich), Rejmiš (56. Pecha), Geissler, Kalina, Kocábek, Linhart.