Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B – SK Střešovice 1:3

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 05. 05. 2009

Do dalšího kola soutěže nám los určil soupeře ze samého čela tabulky – Střešovice. Že kluky čeká těžký zápas, bylo jasné už od počátečního hvizdu rozhodčího. Zápas začal ve svižném tempu. Střešovičtí měli mírnou převahu. Naše obrana odolávala až do 14. minuty, kdy se soupeři podařilo otevřít skóre – 0:1. Kluci bojovali a soupeři nedarovali ani kousek volného prostoru.

Do druhého poločasu kluci nastoupili se stejným odhodláním a snahou zvrátit dosavadní nepříznivý stav utkání. Bohužel ve 35.minutě utekl soupeřův útočník a sám tváří v tvář našemu brankáři zvýšil na 0:2. Ani tento stav kluky nezlomil a o zvrat v utkání se pokusila i naše útočná formace Žůrek, Sita, Pytlíček, kdy posledně jmenovaný snížil na 1:2. Ve 40.minutě soupeř ještě jednou rozvlnil naši síť – 1:3.

Přestože jsme prohráli je nutné kluky pochválit. Podali výborný výkon, herně nezklamali a bojovali ze všech sil. Je vidět, že hra proti starším a silnějším soupeřům je dokáže „nastartovat“ ke skvělým výkonům.

FC Tempo Praha B – SK Střešovice 1911 1:3 (0:1)
Branka Tempa: Pytlíček.
Tempo: Heřmánek – Hudák, Hobzík, Novotný, Trajhan, Škobis, Sita, Sedlář, Šejvl, Pytlíček, Ondrík, Hroník, Žůrek.