St. dorost: AFK Slavoj Podolí B - FC Tempo Praha 1:4

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 06. 05. 2009

O uplynulém víkendu nás čekal soupeř, který byl o jedno místo před námi a navíc nás přivítal na svém domácím hřišti. Počasí bylo velmi teplé a na umělé trávě, kde se hrálo, to bylo velmi znát.

Kluci od začátku k utkání přistupovali zodpovědně a pěkně kombinovali. Nějaké šance jsme v prvé půli měli, bohužel se podařilo proměnit jen jednu Kočím, který převzal míč na půlící čáře, idividuálně se prosadil a z rohu velkého vápna nádherně uklidil míč do brány. Tak skončila i první půle.

O přestávce se klukům říkalo, ať opět nezaspíme začátek druhé půle. Co jsme nechtěli, se stalo. Po chybě obrany nás soupeř vrátil na zem a stav zápasu vyrovnal na 1:1. Za necelých pět minut byl Kočí faulován před vápnem soupeře a zodpovědnosti se chopil Balun. Ten svojí šanci využil a nádhernou střelou kolem zdi soupeře nedal šanci ani golmanovi - 1:2. Podolí chvilkami zlobilo a po našich chybách opět v obranných řadách mohlo několikrát skorovat. Naštěstí jejich střelci si vybrali černý den a nic jim tam nespadlo.

Naše herní aktivita neopadala a Balun si připsal druhý gól v zápase a France po naražení zpětnou přihrávkou Hurkou nekompromisně tvrdou střelou zvýšil vedení na 1:4. Takto byl ukončen zápas a opět klukům musím poděkovat za předvedený výkon. Jen tak dál hoši.

AFK Slavoj Podolí B - FC Tempo Praha 1:4 (0:1)
Branky Tempa: Balun 2, Kočí, France.
Tempo: Flaks - Houška (55. Bečvář), Selichar, Nehasil, Horna (67. Sehnoutka) - Kočí, Hájek, Balun, France - Hurka, Donev. Připraven: Varecha.