Ml. přípravka B1: SK Třeboradice - FC Tempo Praha B 0:1

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 11. 05. 2009

V pátek 8.5. za krásného slunečného rána jsme vyrazili na hřiště soupeře do Třeboradic. Z podzimní části jsem jim měli co vracet. Tehdy jsme prohráli 0:6. Nic jsme neponechali náhodě a už od samého začátku jsme zatlačili soupeře na vlastní polovinu. Měli jsme více ze hry a soupeř se stále bránil jen odkopáváním míče, ale k pořádné střele jsme se nemohli propracovat. Třeboradice se jen jednou dostaly k ohrožení naší branky, ale zachránilo nás břevno. V první půli gól nepadl.

Do druhé půle kluci nastupovali se stejným elánem, ale střelecky se nám stále nedařilo. Až ve 38.minutě po pravé straně unikal Martin Pytlíček, ale byl nedovoleně zastaven v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu. K balonu se postavil Luky Hroník a nekompromisně zavěsil. Hubený výsledek 1:0 si už kluci pohlídali.

SK Třeboradice - FC Tempo Praha B 0:1 (0:0)
Branka: Hroník z penalty.
Tempo: Heřmánek – Hudák, Hobzík, Ondrík, Touška , Škobis, Žůrek, Šejvl, Čihák, Pytlíček, Hroník, Horák.