Ml. přípravka B2: Dolní Počernice - FC Tempo Praha C 0:4

Autor: Kateřina Čiháková <katkacihakova(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 05. 2009

V neděli 10.5. jsme se za ideálního fotbalového počasí rozjeli do příjemného prostředí soupeře z 10. příčky tabulky, do Dolních Počernic. Od samého začátku to byla hra víceméně na jednu bránu a už v úvodní minutě rozvlnil sítě Martin Žůrek po přihrávce kapitána Martina Pytlíčka, který byl dnes opravdu produktivním hráčem a to díky jedné asistenci a dvěma gólům z 18. minuty po rohovém kopu Lukáše Hroníka a z 22. minuty po své hezké individuální akci. Až v 15. minutě se soupeř dostal poprvé na naši polovinu, a Erik si tak mohl konečně také sáhnout na balón. Poločas skončil, stav příznivý 0:3, kluci přilehli k trenérům na pěkný pažítek a poslouchali pokyny do půle druhé, která měla téměř stejný scénář jako ta první.

Ve 35.min. přišlo "sólíčko" Lukyho Hroníka, který už na naší polovině převzal míč a bezpečně jej dovezl až do branky. Ještě ve 37.min. mohl Lukáš zvýšit stav po nařízené penaltě (faul na Pytlase), ale bohužel přestřelil. I tak ale byla spokojenost a díky vítěztví 0:4 jsme si další tři bodíky domů odvezli!

Sokol Dolní Počernice - FC Tempo Praha C 0:4 (0:3)
Branky: 18. a 22. Pytlíček, 1. Žůrek, 35. Hroník.
Tempo: Papež - Vlček, Hobzík, Michl, Horák, Škobis, Žůrek, Šejvl, Čihák, Pytlíček, Hroník, Ondrík, Touška, Vrla.