Ml. žáci A: Optimum sport - FC Tempo Praha 2:2

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 12. 05. 2009

První půle se nevydařila, kluci hráli spíš na náhodu a asi si mysleli, že výhra přijde sama. Domácí využili situace a vstřelili nám hned dva góly, zatímco našemu útoku se vůbec nedařilo zakončovat.

Druhá půle se nesla ve zcela jiném duchu. Na branku domácích se valil jeden útok za druhým. První zdařilý byl ve 37. min. zakončen gólem, když T.Valenta přihrál L.Krčkovi a ten snížil na 2:1. Náš tlak nadále trval a po mnoha neproměněných šancích přišlo v 55. min. zasloužené vyrovnání, když se hlavou po centru A.Pyndzyna trefil J.Kostka - 2:2. V posledních minutách jsme měli možnosti strhnout vítězství na svou stranu, ale bohužel skóre se již nezměnilo. Je velká škoda, že nasazení a přístup některých hráčů není stoprocentní a týmový. A to platí nejen pro tento zápas!

Optimum sport - FC Tempo Praha 2:2 (2:0)
Branky Tempa: Krčka, Kostka.
Tempo: Barda - Gronych, Klíma, V.Novák, Kojan (45. Maliňák), Pyndzyn, Faktor, R.Novák, Kostka, Krčka, Oračko (37. Valenta).