St. přípravka A: ABC Braník - FC Tempo Praha 8:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 13. 05. 2009

V neděli jsme přijeli na Braník, vedoucí tým přeboru. Od prvních minut bylo jasné, kdo bude udávat ráz zápasu. Braník nás hned od začátku zatlačil na vlastní polovinu. Netrvalo dlouho a Braník se ujal po dvou minutách vedení, když si nechtěně skákající míč vrazil do branky Vejšický. O minutu později kopal Braník trestný kop, který hlavou usměrnil do naší sítě Slavíček. Špatně nám fungovala záložní řada, a tak byla naše obrana neustále v přečíslení. Braník toho využil a do poločasu přidal ještě tři branky. Do šaten se šlo za nepříznivého stavu 5:0.

Ve druhém polčase se obraz hry nezměnil. Braník nás neustále tlačil. Jen zřídka jsme se dostávali na soupeřovu polovinu. Dostali jsme se do dvou šancí, ale Adámek nedokázal pořádně zakončit. Braník přidal ještě tři branky a zaslouženě zvítězil. Jediné, v čem jsme zvítězili, byly na žluté karty, kterou dostal Slavíček. Doufám, že to napravíme proti Aritmě a vyhrajeme.

ABC Braník - FC Tempo Praha 8:0 (5:0)
Tempo: Vejšický - Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Klíma, Kuriš, Slavíček, Fiala, Adámek, Pícha.