Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 2:1

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 05. 2009

Další zápas Mini Cupu se konal na našem hřišti. Přáli jsem klukům, aby si konečně do tabulku připsali tři bodíky.

Hra našich kluků byla od samého začátku kombinačně lepší. Soupeř si byl zřejmě vědom své slabé stránky, a tak většinou soustředil své hráče v obraně, kterou naši kluci jen těžce zdolávali. Ve 14. minutě se nám ale přeci jen podařila pěkná akce. Románek Tříska poslal míč na Vojtu Kučeru a ten nekompromisně umístil míč do soupeřovy sítě. Z vedení jsem se ale neradovali příliš dlouho, těsně před koncem prvního poločasu využil soupeř slabiny v naší obraně, dostal se k naší bráně a dal vyrovnávací gól. První polovina zápasu skončila 1:1.

Druhý poločas se kluci začali více soustředit na hru a snažili se vyvarovat chyb z prvního poločasu. Tato jejich snaha byla korunována úspěchem, kdy Toník Kinský přihrál Kubovi Havlíčkovi a ten poslal míč za záda soupeřova gólmana. Jednogólový rozdíl se nám pak podařilo udržet až do konce zápasu. Konečný výsledek 2:1.

Výsledek penaltového rozstřelu byl velmi těsný: 5 gólů pro Dubeč a 6 gólů pro nás.

FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 2:1 (1:1)
Branky Tempa: Kučera Vojtěch, Havlíček Jakub.
Tempo: Borovička David, Bouma Šimon, Fraš Artur, Havlíček Jakub, Holý František, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin, Tříska Roman, Vavrek Oto.