Ml. dorost: FC Tempo Praha - SK Ďáblice 6:1

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 16. 05. 2009

Ďáblické jsme přivítali na spodním hřišti za krásného počasí. Od začátku jsme se chovali jako vzorní hostitelé a umožnili jsme jim po hrubé chybě jít ve třetí minutě do vedení. Vyrovnání však na sebe naštěstí nedalo dlouho čekat. Uzdravený Patrick Hnat skóroval a tím ukončil naše hostitelské chování. Získali jsme převahu, ale nedokázali jsme ji brankově vyjádřit. Naše převaha narůstala a hosté měli jedinou taktiku. Nakopnout balón co nejdále od branky a běžet za ním. Tento antifotbal nám nevyhovuje a máme s ním problémy. Z našeho trápení nás vysvobodil až oblouček Hnata, který znamenal naše vedení 2:1 a pro Patricka to bylo oslavení jeho dnešních narozenin. Za tohoto stavu jsme šli do kabin.

Mírná bouřka v kabině přiměla hráče k většímu pohyhu a zkvalitnění hry. Patricka, na kterém se projevilo opět zranění, vystřídal Hájek a uvedl se znamenitě. Po rohovém kopu Stejskala zvýšil na 3:1. Stejskal se ve druhém poločase ujal role znamenitého nahrávače a po jeho další přihrávce skóroval Horn. A to nebylo vše, jeho další přihrávku zužitkoval France v pátou branku. Hosté se k vážnějšímu ohrožení naší branky nedostali. Naopak my jsme po uvolnění Sehnoutky a jeho následném důrazu zvýšili Matouškem z bezprostřední blízkosti na konečných 6:1.