Ml. žáci A: FC Tempo Praha - FC Zličín 2:2

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 18. 05. 2009

Od první minuty tohoto zápasu jsme si snažili vytvořit tlak a to se dařilo, přestože se hra přelévala ze strany na stranu, do zakončení jsme se dostávali jen my. V první části poločasu jsme ale nedokázali zakončit přesně nebo jsme pokazili finální přihrávku. Ve 25. minutě se podařilo vstřelit konečně branku! M. Maliňák prostrčil míč k J. Pavlátovi a ten se zblízka trefil - 1:0. O tři minuty později zdálky, asi ze 25 metrů vystřelil R. Novák a míč se odrazil od břevna k zemi a rozhodčí ukázal do středového kruhu! Výborně - 2:0!

Do kabin jsme tedy šli plni optimismu. I druhý poločas jsme nadále soupeře tlačili před jeho branku, ale žádná z šancí nebyla dotažena do gólové koncovky. Bohužel, protože po desetiminutovém tlaku, do té doby z ojedinělého útoku, hosté snížili zblízka na 2:1. Naše hra začala být nervózní a přestali jsme vyhrávat jednotlivé souboje. Hosté hru v poli vyrovnali a naše obrana se musela mít neustále napozoru. Ale to nestačilo, protože ve 49. minutě se ke střele dostal útočící hráč volný před naším vápnem a překvapivě jeho střela doprostřed branky skončila pod břevnem v naší síti - 2:2.

Závěr zápasu byl dramatický, protože vyloženou šanci neproměnili hosté, přehození T. Valenty (poněkolikáté vyběhl) skončilo vedle branky, na druhé straně po závaru před brankou Zličína J. Gronych prudkou střelou, která mířila do sítě trefil bránícího hráče. Tentokrát jsme již do kabin po zápase odcházeli zcela zklamaní a naštvaní...

FC Tempo Praha - FC Zličín 2:2 (2:0)
Branky Tempa: Pavlát, R.Novák.
Tempo: Valenta - Šafránek, R.Novák, Klíma, V.Novák, Pyndzyn, Faktor, Krčka (22. Gronych), Kostka, Pavlát, Maliňák.