Ml. přípravka B1: Admira Praha B - FC Tempo Praha B 1:1

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 19. 05. 2009

Se zataženou oblohou a plni odhodlání jsme v sobotu 16.5. vyrazili k dalšímu mistrovskému zápasu na hřiště Admiry. S tímto soupeřem se potkáváme dost často a naše vzájemná zápasová bilance je vyrovnaná, takže se očekával velký souboj. Od začátku zápasu jsme měli mírnou převahu. Kluci zodpovědně přistupovali k hráčům soupeře a nedovolovali jim vytvořit si jakoukoli šanci k ohrožení naší branky. Ve druhé minutě jsme vybojovali roh, David Kny dobře nacentroval a Luky Michl patičkou poslal překvapenému brankáři míč za záda. Hra se dále přelévala z jedné strany na druhou, ale gól už do konce prvního poločasu nepadl.

Do druhé půle soupeř zvýšil aktivitu a síly na hřišti se vyrovnaly. Šance byly na obou stranách, ale buď střely mířily těsně vedle nebo je likvidovali brankáři. Přišla 38.minuta a rozhodčí neuvěřitelně odpískal roh místo autu a hned nato přehlédl soupeřovu ruku, který si takto zpracoval míč a dostal se tak do brejku. Jeho střela skončila na tyči, od které se míč odrazil do pole k nabíhajícímu hráči Admiry a ten do prázdné branky vyrovnal - 1:1. Do šancí se postupně dostali Luky Hroník, Martin Žůrek a Dan Šejvl, ale branka nepadla.

Kluci si určitě zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Jindy by bod ze hřiště těžkého soupeře potěšil, ale katastrofální výkon rozhodčího a nesportovní chování jednoho ze soupeřových hráčů vše zkazil.

FK Admira Praha B - FC Tempo Praha B 1:1 (0:1)
Branka Tempa: Michl.
Tempo: Heřmánek – Novotný, Ondrík, Hobzík, Michl, Kny, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Trajhan, Hroník, Horák.