Muži B: SK Horní Měcholupy B - FC Tempo Praha B 2:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 20. 05. 2009

Do Měcholup jsme jeli s touhou bodovat podobně jako v podzimním utkání doma (3:3). Také hra tomu odpovídala. Tempo, pokud drželo míč na zemi, tak se kombinací dostávalo často před branku domácích. Ti hráli spíše silový fotbal, často s nakopávanými míči.

Ve 20. minutě však řešil situaci fotbalově u postranní čáry na úrovni vápna Paseka. Domácí hráč se dostal k míči, zatáhl až k brankové čáře, tam Paseka nešťastně uklouzl, v klidu tedy přihrál pod sebe a střela útočníka k tyči znamenala vedení domácích. Ve 30. minutě přišel míč za obranu, o který svedl souboj s domácím útočníkem Hron. Tělo na tělo se se dostali až k vápnu a tam se domácímu hráči podařilo přelobovat Dvořáka v brance - 2:0.

Tempo se stále snažilo dostat Měcholupy pod tlak, což se i dařilo, ale ke koncovce jsme se buď nedostali, nebo byla střela nepřesná. Tak jsme vsítili branku až v 89. minutě, když byl faulován Šíma v pokutovém uzemí a sám penaltu proměnil. Vcelku jsme s nyní vedoucím týmem tabulky hráli vyrovnanou hru. Bohužel se špatným koncem.

SK Horní Měcholupy B - FC Tempo Praha B 2:1 (2:0)
Branka Tempa: Šíma z penalty.
Tempo: P.Dvořák - Prokop, Paseka (81. Fetr), Graclík, Stoklásek, Hron, Budák, Morávek, Pekárek, Šíma, Klouda.