Ml. přípravka B2: Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha C 6:4

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 21. 05. 2009

Ve středu 20.5. jsme jeli k přeloženému zápasu do Uhříněvsi, vedoucímu týmu tabulky. Na podzim jsme o rok staršímu soupeři podlehli 0:3, a tak jsme mu nechtěli darovat body zadarmo. Bylo jasné, že si soupeř vynutí tlak, ale kluci od začátku hráli velice zodpovědně.

Poprvé jsme inkasovali v 5.minutě střelou zdálky pod břevno. O minutu později vybojoval míč Zdenda Sita, poslal do brejku Štěpána Sedláře a bylo vyrovnáno 1:1. V 9.minutě zahrával soupeř roh nakrátko k úplně volnému hráči a ten k tyči poslal Uhřiněves do vedení 2:1. Odpověď z našich kopaček přišla o minutu později ihned po rozhrání. Míč si na naší půlce zpracoval David Kny a poslal dlouhým pasem opět Štěpána do samostatného úniku, který si hravě poradil s padajícím brankářem - 2:2.

Ml. přípravka B2: FC Čechie Uhříněves – FC Tempo Praha 6:4 Bylo jasné, že tudy povede cesta jak udolat soupeře – rychlým únikem. Soupeř se opět ujal vedení v 17.minutě, když první střelu Matěj vyrazil, ale na dorážku už byl krátký - 3:2.

Do kabiny se šlo s jednobrankovým mankem. Trenér neměl klukům co vytýkat, a tak snad jen pokyn pokoušet se o rychlejší přihrávky do útoku, které se osvědčily. Druhý poločas začal opět v rychlém tempu. Domácí si vytvořili mírnou převahu, ze které vytěžili tři góly ve 32., 42. a 49. minutě většinou po přečíslení. Ale ani z naší strany to nebylo ještě všechno. Rozhodčí nastavoval kvůli ošetřování z první půle. V 52. minutě zavelel k útoku opět Štěpán, jeho střelu brankář vyrazil, pro míč si doběhl Maťo Ondrík a snížil na 6:3. Maťo měl ještě jednu velikou šanci, ale tentokrát byl brankář pozorný. V 54.minutě zpracoval vysoký míč Péťa Hudák a poslal opět Štěpána, který přeběhl celé hřiště a završil hattrickem na konečných 6:4 pro domácí.

I když jsme prohráli, není třeba smutnit. Byl to velice hezký, rychlý a kombinační fotbal. Všichni kluci hráli velice dobře. Excelentní výkon podali Štěpán Sedlář a Maťo Ondrík.

FC Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha C 6:4 (3:2)
Branky Tempa: Sedlář 3, Ondrík.
Tempo: Heřmánek – Hudák, Novotný, Michl, Kny, Škobis, Sita, Hobzík, Sedlář, Trajhan, Dmitriev, Horák, Ondrík.