Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - Aritma 4:0, Vršovice 1:1

Autor: Václav Nechvíla <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 22. 05. 2009

Minulý týden nás čekaly po vzoru anglického systému dva zápasy. Nejprve ve středu na domácím hřišti Aritma a v pátek kluci z Vršovic. Naše hra se poslední dobou stále zlepšuje, a tak tomu bylo i v úvodním střetnutí. Soupeře jsme přehrávali a některé kombinační akce byly oku lahodící. Zápas nakonec skončil výsledkem 4:0 v náš prospěch. O všechny góly se postaral kanonýr Tonda Kinský, ovšem poděkování patří všem, co zápas odehráli.

Na Vršovicích jsme chtěli pokračovat v dobrých výkonech, jenže se tak alespoň v první půli nedělo. Chyběl pohyb bez míče a místo abychom hru roztahovali do stran, hrálo se vše středem. Druhá půle už byla "po trenerském fénu" výrazně lepší a přišly i šance. V té největší se ocitl Tonda Kinský, ale byl v pokutovém území faulován obráncem soupeře. Následovala penalta, kterou sám postižený chladnokrevně proměnil - 0:1. Jenže odpověď borců z Vršovic byla rychlá a zápas nakonec skončil spravedlivou remízou 1:1.

FC Tempo Praha - SK Aritma 4:0 (3:0)
Branky: Kinský 4.
Tempo: Fryš - Borovička, Bouma, Kinský, Leun, Martínek, Matys, Šenk, Škoda, Vavrek.

SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 1:1 (0:0)
Branka Tempa: Kinský.
Tempo: Fryš - Borovička, Bouma, Havlíček, Holý, Kinský, Leun, Martínek, Matys, Šenk, Škoda.