Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - Bohemians 1905 4:2

Autor: Václav Nechvíla <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 27. 05. 2009

V dalším zápase nás na domácím hřišti čekal tým Bohemians 1905. Pánové Bouma s Fryšem jsou jejími skalními příznivci, takže nominace byla poněkud složitější:-). Přesně v 16,30h písknul pan rozhodčí Pelikán do píšťalky a šlo se na to!

Kluci hned od začátku předváděli pěkný fotbal plný kombinací, náběhů a to vše ve velkém nasazení. Ovšem borci z Bohemky se nenechali zahanbit, takže se bylo opravdu na co koukat. V 11. minutě poslal David Borovička po pravé straně přihrávku na Tondu Kinského, Toník udělal rychlé tři kroky a dělovkou propálil hostujícího golmana - 1:0. Soupeř ale nezahálel a do poločasu stihnul vyrovnat .

Ani v druhé půli se obraz hry nezměnil a z ochozů byl slyšet častý potlesk. Ve 25. minutě zahrával Kuba Havlíček roh, míč našel volného Ondru Hrachovského a ten nechytatelnou ránou propálil golmana - 2:1. Jenže odpověď klokanů byla rychlá a začínalo se od začátku. Spolehlivě chytající Šimon Bouma neměl nárok - 2:2. Hra gradovala! 27. minuta. Rychlonohý Kuba Leun převzal balon, překrásně našel Kubu Havlíčka a ten neméně pěkně zavěsil pod víko - 3:2. Minutu před koncem bojovník Lukáš Hála přihrál volnému Arťovi Fryšovi, ten ufrnknul obráncům a levačkou poslal míč podél vybíhajícího brankáře - 4:2. Do konce se už nic nezměnilo a malí Tempáci mohli oslavovat. Děkovačka rodičům nám ještě moc nejde, ale budeme na ní pracovat.

FC Tempo Praha - Bohemians 1905 4:2 (1:1)
Branky Tempa: Kinský, Hrachovský, Havlíček, Fryš.
Tempo: Bouma - Bočan, Borovička, Fryš, Hála, Havlíček, Hrachovský, Kinský, Leun, Martínek, Matys, Šenk, Škoda, Tříska, Vavrek.