Ml.přípravka B1: FC Tempo Praha B – Chodov 2:3

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 29. 05. 2009

V sobotu 23.5. jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Jižního Města. Z naší strany to byl nepovedený zápas a těžko říci, zda se na našem výkonu podepsala špatná předzápasová disciplína (u některých hráčů) nebo časné ranní vstávání. I když se borci z Jižního Města krčí na samém dně tabulky, tak na jejich hře to rozhodně vidět nebylo.

Soupeř měl míč víc ve svém držení, celkem snadno se dostával na naší polovinu a trestal chyby naší obrany. Takový trest přišel už ve 3.minutě zápasu, když unikající útočník přešel přes dva naše obránce a poradil si i s Erikem Papežem v naší brance. Ve 14. minutě jsme inkasovali podruhé, kdy jsme si opět nechali za zády osamoceného útočníka soupeře.

Nepříznivý výsledek nám bere sílu. Trenéři posílají na hřiště druhou sedmičku. V 15.minutě zahrává Jáchym Trajhan aut, nachází Matěje Heřmánka a ten tvrdou střelou prověřuje brankáře. Brankář balón neudržel a na dorážku Davida Kny už nestačil. Ještě stále bylo dost času nepříznivý výsledek otočit. O to se postaral ve 20.minutě Štěpán Sedlář za asistence Martina Pytlíčka – 2:2.

O poločase se v šatně nesla slova kritiky a taktika do druhé půle byla jasná. Bohužel ani potom se obraz naší hry nezměnil. Do branky se postavil Matěj Heřmánek, ale ani on čisté konto neudržel, když ve 35.minutě nedosáhl na vysoký míč směřující pod břevno. Kluci se doslova protrápili utkáním. Je potřeba rychle zapomenout a zkoncentrovat se na další zápasy.

FC Tempo Praha B – Chodov 2:3 (2:2)
Branky Tempa: Kny, Sedlář.
Tempo: Papež, Heřmánek – Hudák, Michl, Kny, Škobis, Sita, Čihák, Sedlář, Trajhan, Touška, Ondrík, Horák, Hobzík .